domů / ubytování

TJ Čenkovice

Ubytování

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v budově lyžařského vleku, která se nachází ve ski areálu Buková hora - Čenkovice v Orlických horách, přímo u sjezdovky s večerním lyžováním.

Zjisti více
Úvodní obrázek

tjcenkovice@seznam.cz

Volné termíny ubytování

Volný termín ubytování od soboty 20. 1. 2024 do soboty 27. 1. 2024!

Ubytování přímo na vleku

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v budově lyžařského vleku, která se nachází ve ski areálu Buková hora - Čenkovice v Orlických horách, přímo u sjezdovky s večerním lyžováním.

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování až pro 11 osob ve 3 ložnicích (2x4 lůžka, 1x3 lůžka). Pokoje jsou vybaveny televizí. K dispozici je technická místnost pro uložení lyží (kol).

Sociální zařízení

2 x sociální zařízení, 2 x sprcha, společná kuchyňka (vařič, nádobí, rychlovarná konvice, lednička)

Vytápění

Vytápění objektu je elektrické.

Doprava, parkování

Dostupnost autem, parkování u chaty.

Ceník ubytování/pronájmu

Zimní sezóna: 290 Kč/osobu
(děti do 10 let 260 Kč)

Letní sezóna: 250 Kč/osobu

V ceně je už započítán rekreační a ubytovací poplatek. Děti do 5 let zdarma. Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Vánoční pobyty.

Check in/check out

Check in: ubytování je možné od 14:00.
Check out: odhlášení je nutné do 10:00.

Kalendář dostupnosti

Aktuální dostupnost volných termínů ubytování:

Zimní sezóna

Blízká lyžařská střediska: Čenkovice, Červená Voda - Buková hora, Ovaz Výprachtice, Heroltice, Bystřec, Šanov, Jablonné nad Orlicí - Malák, Cotkytle - Gansberg, Dolní Morava.

Běžecké trasy na Suchém vrchu.

Letní sezóna

V létě je zde spousta možností pro individuální turistiku a cykloturistiku. Provozujeme areál Na Hřišti, kde si můžete zahrát minigolf, tenis, nohejbal, volejbal.

Možnosti koupání: přehradní nádrž Pastviny, aquapark v Ústí nad Orlicí, žamberský sportovní areál s koupalištěm, tobogány a řadou dalších atrakcí.

Tuto oblast si můžete skutečně vychutnat jako cykloturisté po značených cyklotrasách (stovky kilometrů). Není zde opomenuta ani pěší turistika. Velmi dobrou síť turistických cest na prvním místě reprezentuje Jiráskova stezka, která vede po hřebenech Orlických hor. Odměnou pro Vás jsou krásné výhledy. Prochází se i kolem československého vojenského opevnění z let 1935 - 1938. Pokud jste příznivci vojenské historie, můžete navštívit Muzeum vojenské historie v Králíkách. Nejznámější pevnostní komplexy jsou Hanička, Tvrz Bouda a Dobrošov. Vedle přirozených vyhlídek můžete navštívit i některou z řady rozhleden. Inspirovat Vás může rozhledna Suchý vrch, Skuhrov, Velká Deštná, Andrlův Chlum a další. Za příznivých podmínek lze sjíždět i orlické řeky.